ZADAJ NAM PYTANIE

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

netto brutto
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji kalkulacji kwoty dopłaty zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2014 r. poz. 1182 ze zmianami).

Jest sprzedaż...

W dzisiejszych czasach, gdy Towarzystwa Ubezpieczeniowe na każdym kroku starają się ograniczać koszty, ich Klienci częstokroć spotykają się z falą niezrozumienia, w postaci zaniżonych stawek odszkodowań powypadkowych. Przyszła jednak pora wyrównania rachunków!

...jest kupno!

Przedmiotem naszej działalności jest skup odszkodowań komunikacyjnych, związanych ze zdarzeniami mającymi miejsce do trzech lat wstecz. Jest to oczywiście w pełni legalna i ogólnie uznawana procedura. Na czym dokładnie polega? W zamian za możliwość odkupu zaniżonej części Twojego odszkodowania, przekażemy Ci dopłatę wynikającą z przygotowanej przez Nas uprzednio kalkulacji. Tylko i aż tyle! Przekonaj się więc, czy przez przypadek nie padłeś ofiarą zbytniej oszczędności i sprawdź, ile mógłbyś zyskać. Skontaktuj się z Nami, a odkupimy Twoją szkodę!