Likwidacja szkód

Zgłoś u nas swoją szkodę, a zaoszczędzisz czas i zyskasz pewność, że uzyskanie odszkodowania przebiegnie szybko i uczciwie.

NAJWYŻSZE DOPŁATY NA RYNKU

PRZEŚLIJ KOSZTORYSDO DARMOWEJ KALKULACJI


Likwidacja szkód

Jeśli to czytasz, to najprawdopodobniej jesteś w trakcie likwidacji szkody komunikacyjnej. Bardzo dobrze się składa, że tu trafiłeś, ponieważ dzięki naszej pomocy unikniesz podczas tego procesu błędów, które mogłyby skutkować zaniżonym odszkodowaniem. Na pewno chcesz otrzymać od ubezpieczyciela pieniądze, które pokryją wszystkie koszty związane ze szkodą, ale to, że jesteś poszkodowanym w tej sprawie wcale nie musi oznaczać, że likwidacja szkody przebiegnie po Twojej myśli. Dlatego jako firma z wieloletnim doświadczeniem w kontaktach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, pomagamy naszym Klientom uzyskać uczciwe odszkodowanie.

Fakty są takie, że towarzystwa ubezpieczeniowe zarabiają na składkach ubezpieczeń, a tracą na wypłacaniu odszkodowań i właśnie dlatego w momencie powstania szkody komunikacyjnej, likwidator szkody z towarzystwa zawsze będzie dążył do wypłaty jak najniższego odszkodowania. Procedury, według których likwiduje się szkody komunikacyjne są tak zaplanowane, aby poszkodowany nie miał pełnej kontroli nad przebiegiem zdarzeń, co często prowadzi do manipulacji ze strony ubezpieczyciela.

Do naszej firmy zgłasza się wiele osób, które są świadome tego, że otrzymały zaniżone odszkodowanie. W takich wypadkach zazwyczaj proponujemy dopłatę do odszkodowania jako formę odkupienia prawa do szkody lub oferujemy poprowadzenie sprawy w sądzie w imieniu Klienta. Jednak nie zawsze możemy pomóc i czasami uzyskanie należnych pieniędzy jest niemożliwe. Są to przypadki, gdzie okazuje się, że Klient nieświadomie zawarł ugodę z towarzystwem np. dlatego, że obiecano mu natychmiastową wypłatę odszkodowania lub zgodził się na kosztorys obejmujący części niskiej jakości i niepoprawne stawki za robociznę.

Sztuczek, które stosują likwidatorzy szkód jest znacznie więcej i zazwyczaj skutkują one zaniżonym odszkodowaniem, a czasem również zamkniętą drogą do dodatkowych pieniędzy. Z tych względów postanowiliśmy zaoferować dwie usługi:

  • zgłoszenie nam nowej szkody,
  • obsługę zgłoszonej szkody w formie doradztwa.

Pragniemy zaznaczyć, że obie usługi są całkowicie bezpłatne, ponieważ nie chcemy pobierać pieniędzy za pomoc naszym Klientom.

W momencie powstania szkody nie myślimy jeszcze o naprawie auta, ponieważ najpierw musimy zająć  się takimi rzeczami, jak poprawne wypełnienie dokumentów czy wybór towarzystwa, do którego najkorzystniej będzie zgłosić szkodę. Zgłaszając swoją szkodę do naszej firmy, nie musisz martwić się takimi kwestiami, ponieważ pomożemy Ci wybrać ubezpieczyciela, który najlepiej zajmie się likwidacją Twojej szkody, a następnie przedstawimy Ci możliwe formy jej zgłoszenia i doradzimy tę najlepszą. Ponadto otrzymasz od nas materiały pomocnicze, dzięki którym dowiesz się, jak poprawnie powinien przebiegać proces likwidacji szkody oraz instrukcje, które pomogą Ci przejść bez problemu przez jej pierwsze etapy. To jeszcze nie wszystko, ale żeby powiedzieć więcej, musimy przejść dalej, czyli do obsługi zgłoszonej szkody.

Jak już pisaliśmy wcześniej, w procesie likwidacji szkody czyha na Ciebie wiele niewinnie wyglądających pułapek. Łatwo jest w nie wpaść, gdy nie posiada się doświadczenia zdobytego na przynajmniej kilku szkodach. Kto posiada takie doświadczenie? My – wiedza, którą posiadamy jako firma , jest oparta na dziesiątkach tysięcy szkód, którymi się zajmowaliśmy od początku naszej działalności.

Nasi doradcy dzielą się swoją wiedzą i pomagają rozstrzygnąć takie kwestie, jak zasadność obecności policji na miejscu zdarzenia czy też poprawne wypisanie oświadczenia. Ponadto doradzamy w kwestiach związanych z oględzinami, wypełnianiem dokumentów i kontaktami z likwidatorem szkody. Ostatnią, lecz nie mniej ważną rzeczą jest to, że gdybyś był niezadowolony z rozliczenia swojej szkody, przedstawimy Ci możliwości jakie masz, aby uzyskać wyższe odszkodowanie.
Musisz mieć zatem świadomość, że wszystkie decyzje, które podejmujesz w toku likwidacji szkody oraz odpowiednie ich udokumentowanie od strony formalnej ma ogromne znaczenie, a czasem nawet decydujące. Właśnie dlatego warto skorzystać z naszej pomocy lub powierzyć nam sprawę.

Likwidacja szkód z OC sprawcy czy AutoCasco nie ma dla nas tajemnic i służymy naszym Klientom sprawdzoną fachową wiedzą tak, aby ich szkody zostały zlikwidowane prawidłowo. Warto zaznaczyć, że wszelkie decyzje są podejmowane przez towarzystwo, ponieważ to ono przejmuje odpowiedzialność i wypłaca odszkodowanie. Często stanowisko ubezpieczyciela zależy od poprawności zgromadzonych dokumentów i wynikających z nich faktów, dlatego tak ważne jest wykonanie wszelkich czynności likwidacji szkody rzetelnie i skrupulatnie.

Wiedza i doświadczenie jakie posiadamy pozwalają nam na odpowiednie poprowadzenie Cię przez proces likwidacji szkody, abyś miał pewność, że gdy ubezpieczyciel wypłaci Ci niezadowalającą kwotę odszkodowania, Twoja droga na uzyskanie dodatkowych pieniędzy będzie otwarta, a my będziemy czekać z dodatkowym odszkodowaniem lub gotowi do reprezentowania Cię w procesie sądowym przeciwko niemu.

Mam nową szkodę

Mam szkodę w likwidacji

Wybierz formę kontaktu i porozmawiaj z Naszym doradcą

Nasza infolinia jest czynna od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku