Konsultacja odszkodowawcza

Konsultacja odszkodowawcza

Uzyskaj bezpłatne wsparcie doradcy na każdym etapie likwidacji szkody. Zgłoś się do nas a otrzymasz informację w jakiej grupie niepoprawnego rozliczenia jest Twoja szkoda oraz jakie są szanse na uzyskanie dodatkowej dopłaty.

Co zyskasz zgłaszając się do Beker Polska?

Bezpłatne wsparcie doradcy, który już na etapie rozmowy telefonicznej poinformuje Cię czy odszkodowanie będzie lub jest poprawnie rozliczone.

Do kogo skierowana jest konsultacja?

Dla osób, które miały szkodę na pojeździe i chcą rozliczyć ją gotówkowo. Jeśli zatem chcesz sprawnie otrzymać wysokie odszkodowanie zgłoś się do nas!

Kiedy warto się do nas zgłosić?

Niezależnie od tego czy jesteś przed zgłoszeniem szkody do ubezpieczyciela, jesteś w trakcie jej likwidacji lub otrzymałeś już odszkodowanie.

Jak wyglądają etapy konsultacji?

Kontakt z doradzcą odszkodowawczym

Nasz doradca po krótkim wywiadzie dotyczącym Twojej szkody przedstawi, jaka jest procentowa szansa, że odszkodowanie zostało lub będzie wypłacone nieprawidłowo. W oparciu o udzielone odpowiedzi poinformujemy Cię w jakiej grupie ryzyka zaniżenia jest Twoja szkoda i jakie są szanse na otrzymanie wysokiego odszkodowania. Ty sam decydujesz, czy chcesz skorzystać z naszej pomocy. Zadzwoń do nas, napisz maila lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Ustalenie formy i warunków dodatkowego odszkodowania

Po dokładnej analizie sprawy przez naszych ekspertów technicznych, przedstawimy Tobie szczegółową ofertę na:

  • dopłatę do już otrzymanego odszkodowania (transakcja oparta głównie w oparciu o umowę cesji wierzytelności);
  • odwołanie od wysokości odszkodowania (transakcja zawarta w oparciu o umowę prowadzenia Twojej sprawy i pełnomocnictwo);
  • reprezentowanie ciebie na etapie odwołania lub sądowym (transakcja zawarta w oparciu o umowę prowadzenia Twojej sprawy i pełnomocnictwo).

Wypłata dodatkowego odszkodowania

Jeśli zdecydowałeś się na dopłatę do odszkodowania, otrzymasz pieniądze do 5 dni roboczych od potwierdzenia faktycznego stanu sprawy. Natomiast jeśli wybrałeś skorzystanie z usługi odwołania lub sądowego prowadzenia sprawy, musisz poczekać na wyniki naszych działań mających na celu wyegzekwowanie dodatkowego odszkodowania.