Odzyskiwanie odszkodowań

Skorzystaj z usług naszej kancelarii i uzyskaj należne pieniądze od ubezpieczyciela na drodze sądowej.

NAJWYŻSZE DOPŁATY NA RYNKU

PRZEŚLIJ KOSZTORYSDO DARMOWEJ KALKULACJI


Odzyskiwanie odszkodowań

Głównym filarem naszej działalności już od samego początku było pozywanie towarzystw ubezpieczeniowych w sprawach o zaniżone odszkodowanie. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w tej materii i bardzo dobrymi statystykami wygrywania spraw. Każdego miesiąca składamy setki nowych pozwów, z czego część z nich to sprawy prowadzone w imieniu naszych Klientów.

Specjalizujemy się w sprawach z zakresu:

 • szkód na pojeździe z OC sprawcy,
 • szkód na pojeździe z AutoCasco.

Dodatkowo prowadzimy również sprawy, w których ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania (brak odpowiedzialności).

W jaki sposób rozwiązujemy Twój problem?

 1. Zgłaszasz się do nas ze swoją sprawą i przesyłasz odpowiednią dokumentację szkody. Sprawdź listę dokumentów do analizy [Pobierz PDF]
 2.  Analizujemy Twoją sprawę i szacujemy szanse na wygraną.
 3. Wspólnie ustalamy warunki i zawieramy umowę.
 4. Wzywamy ubezpieczyciela do zapłaty poprawnej kwoty odszkodowania, a następnie składamy pozew i rozpoczynamy proces w sądzie.
 5. Doprowadzamy sprawę do końca, dokładając wszelkich starań, abyś otrzymał możliwie jak najwyższe odszkodowanie.

Co nas wyróżnia wśród konkurencji?

 1. Doświadczenie. Każdego miesiąca składamy setki nowych pozwów przeciwko ubezpieczycielom w całym kraju.
 2. Przewidywalność wygranej. Nigdy nie można ocenić, czy sprawa na pewno będzie wygrana, lecz na podstawie wnikliwej analizy szkody oraz sporządzonej opinii eksperckiej jesteśmy w stanie ocenić realne szanse na wygraną.
 3. Kompleksowość obsługi. Odpowiadamy również za sporządzenie opinii eksperckiej, która jest wyznacznikiem kwoty roszczenia.

W przypadku spraw, gdzie ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania, analiza jest bezpłatna lub odpłatna. Wszystko zależy od specyfiki konkretnej sprawy i tego, czy wymaga ona mocno indywidualnego podejścia. Po przyjęciu zgłoszenia takiej sprawy, oceniamy nasze zaangażowanie związane z analizą wstępną i informujemy o ewentualnym koszcie oraz jego wysokości przed podjęciem dalszych kroków.

Usługę prowadzenia sprawy w sądzie oferujemy głównie na terenie województwa lubuskiego i wielkopolskiego, aczkolwiek do analizy przyjmujemy sprawy z całej Polski. Specyfika danej sprawy decyduje o tym, czy jesteśmy w stanie poprowadzić ją w innym województwie. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany powierzeniem nam swojej sprawy, to zachęcamy do kontaktu.

Pozew o odszkodowanie czy dopłata?

Zapewne sądzisz, że odszkodowanie, które zostało Ci wypłacone powinno być wyższe i pewnie masz rację, bo jest tak w 7/10 przypadków. Jednak aby uzyskać pieniądze, które nam się należą nie wystarczy pójść do ubezpieczyciela i powiedzieć, że otrzymało się zbyt niskie odszkodowanie. Pieniądze, które nam się należą możemy uzyskać na dwa sposoby – odsprzedając prawo do swojej szkody lub zakładając sprawę w sądzie przeciwko towarzystwu ubezpieczeniowemu. Pierwsza opcja zakłada bezpłatne sprawdzenie dokumentów szkodowych przez naszą firmę, tak abyśmy wiedzieli jaką kwotę moglibyśmy potem uzyskać w sądzie. Na tej podstawie proponujemy odkup szkody, czyli tzw. dopłatę do odszkodowania. Zaletą tej opcji jest to, że pieniądze możesz otrzymać już po dwóch dniach i nie musisz czekać na wynik sprawy sądowej. Minusem jest niższa suma pieniędzy niż w przypadku zlecenia nam sprawy w sądzie. Niezależnie od wybranej formy każdy z naszych klientów otrzymuję również ofertę odkupu szkody czyli dodatkowej dopłaty.

Dowiedz się więcej o dopłatach do odszkodowań

Sporządzenie opinii eksperckiej

Abyśmy w Twoim imieniu mogli uzyskać odszkodowanie w sądzie, musimy wykonać następujące kroki:

 • dokonać bezpłatnej analizy sprawy,
 • ustalić z Tobą warunki i zawrzeć umowę,
 • sporządzić opinię ekspercką,
 • przygotować dokumentację procesową,
 • rozpocząć proces uzyskiwania odszkodowania na drodze sądowej.

Dużym atutem naszej firmy jest to, że wykonujemy opinie eksperckie we własnym zakresie. Jesteśmy w stanie osiągnąć wysoką skuteczność dzięki temu, że jako nieliczni posiadamy w swoim zespole mecenasów znających się na technologii napraw pojazdów mechanicznych, co jest niezbędne w przypadku prowadzenia tego typu spraw w sądzie. Nawet jeśli dział prawny zostanie czymkolwiek zaskoczony, to dzięki ścisłej współpracy z działem technicznym możesz być spokojny o powierzoną nam sprawę.

Dowiedz się więcej o opiniach eksperckich

Decyzja o założeniu sprawy sądowej

Po wykonaniu opinii eksperckiej wiemy, jaka powinna być wysokość odszkodowania i informujemy Klienta, o wysokości możliwej do wygrania kwoty. Do Klienta należy decyzja, czy skorzysta z dopłaty, czy woli dochodzić odszkodowania w sądzie. Następstwem podjęcia decyzji o założeniu sprawy jest podpisanie pełnomocnictwa i umowy, dzięki którym możemy go reprezentować. Większość spraw sądowych, o wysokość odszkodowania trwa od 24 do 36 miesięcy. Natomiast sprawy o ustalenie odpowiedzialności od 24 do 48 miesięcy, aczkolwiek do każdej sprawy należy podchodzić indywidualnie i czas procesu zależy od pracy sądu, na co żadna kancelaria nie ma wpływu.

Co nas odróżnia od konkurencji?

Najłatwiej byłoby napisać, że największą różnicą pomiędzy naszą firmą, a konkurencją, jest to, że my wygrywamy większość spraw. Natomiast to, że tak się dzieje, jest skutkiem kilku ważnych czynników, które charakteryzują nasz sposób działania. Przede wszystkim w naszej firmie pracują nie tylko mecenasi ale też sztab specjalistów od szkód komunikacyjnych. Między działem prawnym a fachowcami od ekspertyz jest ścisła współpraca, która pozwala na lepsze zrozumienie danej sprawy i bardziej przekonującą argumentację w sądzie. Ponadto mecenasi, którzy nas reprezentują skupiają się głównie na sprawach odszkodowawczych, przez co każdy z nich jest doświadczony i świadomy problemów każdej z prowadzonych spraw.
Nasze doświadczenie obejmuje tysiące spraw sądowych w całej Polsce, wytaczanych przeciwko każdemu towarzystwu ubezpieczeniowemu, więc mało co potrafi nas zaskoczyć.

Dodatkowo warto wspomnieć, że doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych zdobyliśmy popełniając błędy we własnych sprawach (zakupionych od Klientów), przez co nie musimy już zdobywać takiego doświadczenia kosztem naszych Mocodawców (Klientów).

Kancelaria prawna, która dba o Klienta

Ograniczyliśmy do niezbędnego minimum pracę, którą musi wykonać nasz Klient w procesie zakładania sprawy. Samodzielnie wykonujemy opinie eksperckie, dzięki czemu Klienci nie muszą załatwiać ich gdzie indziej i w ten sposób oszczędzamy ich czas.

Oferujemy również wsparcie lub wyręczenie w uzyskaniu od ubezpieczyciela pełnej dokumentacji szkody na podstawie udzielonego nam pełnomocnictwa.
To, co się wiąże z obsługą klienta to także przygotowanie klienta, do ewentualnego udziału w rozprawie sądowej. Należy liczyć się z wezwaniem poszkodowanego do sądu w charakterze strony i w takim przypadku nasz mecenas pomaga odpowiednio przygotować się do rozprawy.

Bardzo ważna jest dla nas transparentność działań, dlatego nasi Klienci otrzymują od nas dokładne informacje na temat pieniędzy, jakie są do wygrania, ryzyka dotyczącego sprawy oraz przewidywanego czasu jej trwania.

Wybierz formę kontaktu i porozmawiaj z Naszym doradcą

Nasza infolinia jest czynna od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku