Sprawdź, jak prosto możesz je u nas uzyskać!

Chcesz otrzymać dodatkowe odszkodowanie?

Sprawdź, jak prosto możesz je u nas uzyskać!

NAJWYŻSZE DOPŁATY NA RYNKU

PRZEŚLIJ KOSZTORYSDO DARMOWEJ KALKULACJI


Dodatkowe odszkodowania

Odszkodowanie, które otrzymujemy od ubezpieczyciela powinno bez problemu pokryć wszystkie koszty związane ze szkodą. Co jednak, jeśli tak nie jest i do naprawy pojazdu musimy dopłacać z własnej kieszeni? Wtedy możemy albo pogodzić się z tym, że zostaliśmy oszukani, albo zawalczyć o swoje.

Oferujemy dwie drogi uzyskania dodatkowego odszkodowania:

  • Dopłata do odszkodowania.
  • Dochodzenie wyższego odszkodowania w sądzie.

Dopłata do odszkodowania to nic innego jak pieniądze, które od nas otrzymasz za przeniesienie prawa do swojej szkody na naszą firmę. Jest to forma dodatkowych pieniędzy dla Ciebie, gdzie nie ponosisz żadnego ryzyka ani nakładów finansowych. Kupując prawo do Twojej szkody za wcześniej uzgodnioną kwotę, zdobywamy możliwość pójścia z tą sprawą do sądu i uzyskania większych pieniędzy od towarzystwa w wyniku procesu.

Zalety dopłaty do odszkodowania:

  • nie ponosisz żadnych nakładów finansowych,
  • nie ryzykujesz przegranej w sądzie,
  • pieniądze na konto otrzymujesz nawet po kilku dniach.

Faktem jest, że kwota dopłaty jest często niższa niż kwota, którą będziemy mogli uzyskać w sądzie. Należy jednak pamiętać  że, zakładając sprawę przeciwko towarzystwu, to my ponosimy całe ryzyko procesu, wykładamy na niego pieniądze i jesteśmy zmuszeni czekać na wynik sprawy minimum 24 miesiące. Z tych względów forma dopłaty do odszkodowania wydaje się bardziej dogodna dla większości osób i, de facto jest chętniej wybieraną formą przez większość naszych Klientów.

Drugą formą dodatkowego odszkodowania oferowaną przez naszą firmę jest poprowadzenie sprawy w sądzie, w Twoim imieniu, przeciwko towarzystwu ubezpieczeniowemu. Wybierając tę drogę, możesz uzyskać wyższą dopłatę do odszkodowania, ale jest to obarczone  długim czasem oczekiwania. Ponadto prowadzimy sprawy w sądzie, które dotyczą odmowy wypłaty odszkodowania za uszkodzony pojazd. W takich przypadkach najpierw staramy się doprowadzić do wypłaty odszkodowania, a następnie zajmujemy się jego wysokością.

Decydując się na dochodzenie swoich żądań w sądzie, należy liczyć się z wydatkami, które trzeba ponieść w związku z procesem, czyli kosztami sądowymi oraz kosztem sporządzenia analizy eksperckiej sprawy. Oczywistą zaletą tej drogi jest możliwość uzyskania większych pieniędzy niż w przypadku dopłaty do odszkodowania, lecz przy wyborze trzeba też wziąć pod uwagę minusy tego rozwiązania.

Z tych względów poprowadzenie sprawy w sądzie proponujemy osobom, które przede wszystkim są pewne, że mogą czekać taki czas na pieniądze, jak i są w stanie ponieść wydatki związane ze sporządzeniem analizy eksperckiej oraz kosztami sądowymi.

Dopłaty do odszkodowań

Odzyskiwanie odszkodowań

Wybierz formę kontaktu i porozmawiaj z Naszym doradcą

Nasza infolinia jest czynna od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku