O nas

O nas

Naszą firmę tworzą ludzie – a działamy również dla ludzi. Dla Ciebie i dla wszystkich naszych aktualnych i przyszłych klientów. Bez Was nie byłoby naszej firmy i właśnie dlatego jako zespół BEKER POLSKA – staramy się wykonywać naszą pracę najlepiej jak potrafimy.

Kim jesteśmy?

Od 2014 roku funkcjonujemy na szeroko rozumianym rynku odszkodowań komunikacyjnych. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich osób, które miały lub mają szkodę komunikacyjną. Bezpłatnie pomagamy w procesie likwidacji szkody, tak aby wypłacone odszkodowanie było jak najwyższe, a w przypadku gdy otrzymałeś zaniżone odszkodowanie pomożemy Ci uzyskać należne pieniądze w formie dopłaty lub na drodze sądowej. Dopłacamy do odszkodowań komunikacyjnych za szkody z OC i AC, a nasze dopłaty należą do najwyższych na rynku.

Co mówią o nas klienci?

Zobacz opinie o nas i dowiedz się, dlaczego warto nam zaufać.
Przemek G.
Przemek G.
Read More
Mega polecam. Po rezygnacji innych polecanych firm które również zajmują się dopłatami do odszkodowań myślałem, że nie uda się już nic wywalczyć w tej sprawie. Firma Beker pomogła, wszystko przebiegło sprawnie, terminowo i kontakt był bardzo dobry. Jeszcze raz polecam, oby więcej firm z takim podejściem do klienta 🙂
Daniel D.
Daniel D.
Read More
Wszystko przebiegło mega sprawnie. Sprawa załatwiona bardzo szybko, cała dopłata do odszkodowania była przedstawiona w sposób jasny i klarowny, przez co nie mam żadnych zastrzeżeń i zdecydowanie polecam wszystkim usługi tej firmy.
Konrad K.
Konrad K.
Read More
Chciałbym serdecznie podziękować firmie Beker Polska za pomoc doradczą i klarowne wyjaśnienie zawiłości prawnych, jak i sposobów działania w związku z uzyskaniem większego odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej. Chciałbym też z tego miejsca złożyć pochwałę i podziękować Panu Dawidowi Sawickiemu za zaangażowanie, wiedzę, fachowe doradztwo oraz świetny kontakt.
Katarzyna
Katarzyna
Read More
Szybka i profesjonalna obsługa. Wszystko poszło sprawnie, porównywałam oferty z innymi firmami ale tutaj warunki były najlepsze a doplata najwyższa. Polecam !!
Karo L.
Karo L.
Read More
Polecam ! Firma odkupiła moja szkodę za 2600 zł podczas kiedy ubezpieczalnia wyceniła ją na 1700 zł. Łączna kwota, która trafiła na moje konto to 4300 zł - za to spokojnie naprawie swój samochód, nie drażniąc mechanika. 🙂
Bartłomiej B.
Bartłomiej B.
Read More
Profesjonalne podejście do sprawy. 1) Bardzo dobry kontakt, mila i merytorycznie przygotowana (za sprawą Pani Patrycji i Pana Piotra) obsługa i doradztwo. 2) Rzetelna i szybka wycena. 3) minimum formalności. Gorąco polecam do zapoznania się z ich ofertą. Bartłomiej B.
Previous
Next