Współpraca

Dołącz do naszego zespołu

Nasza firma stale się rozwija, poszerzając swoją ofertę i przyjmując coraz większą ilość zleceń. Z tych względów szukamy nowych pracowników, którzy wspólnie z nami będą tworzyć przyszłość branży likwidacji szkód i odszkodowań. Najważniejszy jest dla nas profesjonalizm, zarówno w kontaktach z klientami, jak i wewnątrz firmy.

Nasze działania realizujemy na najwyższym poziomie, dlatego szukamy osób zdeterminowanych i chętnych do nauki. Równocześnie oferujemy pracę w budującym środowisku wzajemnej współpracy.

Zostań naszym partnerem

Na tle konkurencji wyróżnia nas zespół, który ma wieloletnie doświadczenie w rozliczaniu szkód rzeczowych na pojazdach oraz wdrażanie innowacji technicznych, dzięki którym nasi Klienci, są obsługiwani lepiej i szybciej.

Zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych pod kątem formalnym i wspieramy Poszkodowanych od strony merytorycznej. Naszą główną działalność stanowią dodatkowe odszkodowania dla Klientów w formie dopłat do odszkodowań oraz reprezentowania Klientów w sądzie. Ponadto tworzymy analizy techniczne szkód (opinie eksperckie, wyceny pojazdów, kosztorysowanie napraw).

Działamy i współpracujemy z wieloma partnerami biznesowymi na terenie całego kraju. Jesteśmy profesjonalistami i dbamy o to, aby nasze relacje z kontrahentami były dobre, a oni sami zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.