Weryfikacja szkody

Przydarzył Ci się wypadek i obawiasz się niesprawiedliwej kalkulacji wyceny naprawy? Zadbamy o profesjonalną opinię techniczną Twojego pojazdu i właściwą wycenę szkody!

NAJWYŻSZE DOPŁATY NA RYNKU

PRZEŚLIJ KOSZTORYSDO DARMOWEJ KALKULACJI


Weryfikacja szkody

W czasach, gdy Towarzystwa Ubezpieczeniowe często wypłacają odszkodowania na podstawie zaniżonych kosztorysów, firma Beker Polska proponuje swoje usługi w zakresie kontroli prawidłowości przygotowania kalkulacji naprawy szkód, powstałych w wyniku zdarzeń komunikacyjnych. Oferujemy przeprowadzenie badania technicznego i wydanie opinii technicznej oraz weryfikację wyceny szkody sporządzonej przez ubezpieczyciela. Kancelaria Beker Polska szczyci się wieloletnim doświadczeniem w ustalaniu rzeczywistej wartości szkód komunikacyjnych.

Wybierz odpowiednią grupę i zamów wycenę wartości Twojego pojazdu!

Auta osobowe

Motocykle

Auta ciężarowe

weryfikacja szkody2

Czy warto zweryfikować wycenę szkody komunikacyjnej?

Wartość odszkodowania zależy od kosztorysu przygotowanego przez rzeczoznawcę. Jeżeli przygotowana kalkulacja nie zawiera wszystkich kosztów lub przyjęto w niej zaniżone stawki, to odszkodowanie, które Państwo otrzymają z Towarzystwa Ubezpieczeniowego, nie zrekompensuje Państwu poniesionych strat i nie wystarczy do pokrycia kosztów naprawy uszkodzonego pojazdu. W takich okolicznościach zawsze warto zgłosić się do specjalistów, którzy mają praktykę w rzetelnym weryfikowaniu kosztów likwidacji szkód komunikacyjnych.

Firma Beker Polska przygotowuje specjalistyczne opinie techniczne, niezależnie od stanu pojazdu. Weryfikacja szkody przygotowana przez naszych ekspertów obejmuje dokładną ocenę rodzaju uszkodzeń i pełną wycenę kosztów likwidacji szkody częściowej lub całkowitej. Zajmujemy się także wyceną wartości pojazdu, wskazujemy nieprawidłowości w kwalifikacji szkody i proponujemy różne warianty rozliczenia. Nasza opinia staje się podstawą do wystąpienia o wyższe odszkodowanie z tytułu uszkodzenia pojazdu.

Wybierz formę kontaktu i porozmawiaj z Naszym doradcą

Nasza infolinia jest czynna od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku