Obsługa zgłoszonej szkody

Skorzystaj z naszego wsparcia i dowiedz się, co zrobić, aby otrzymać jak najwyższe odszkodowanie.

NAJWYŻSZE DOPŁATY NA RYNKU

PRZEŚLIJ KOSZTORYSDO DARMOWEJ KALKULACJI


Obsługa zgłoszonej szkody

Nasza oferta dotycząca obsługi zgłoszonej szkody jest skierowana do osób, które zgłosiły już swoją szkodę, ale z różnych względów chciałyby uzyskać pomoc w jej likwidacji. Chyba każdy, kto kiedykolwiek miał szkodę komunikacyjną wie, że głównym celem towarzystwa ubezpieczeniowego jest wypłata jak najniższego odszkodowania, do czego próbuje doprowadzić likwidator szkody. Wypłata odszkodowania  to strata pieniędzy dla towarzystwa, dlatego cały proces likwidacji szkody jest tak skonstruowany, aby poszkodowany nie miał nad nim pełnej kontroli, co często prowadzi do manipulacji ze strony ubezpieczyciela.

Do naszej firmy zgłasza się wiele osób, które otrzymały zaniżone odszkodowanie. W takich wypadkach zazwyczaj proponujemy dopłatę do odszkodowania jako formę odkupienia prawa do szkody lub oferujemy poprowadzenie sprawy w sądzie w imieniu Klienta. Jednak nie zawsze możemy pomóc i czasami uzyskanie należnych pieniędzy nie jest możliwe. Są to przypadki, gdzie okazuje się, że Klient nieświadomie zawarł ugodę z towarzystwem np. dlatego, że obiecano mu natychmiastową wypłatę odszkodowania lub zgodził się na kosztorys obejmujący części niskiej jakości i niepoprawne stawki za robociznę.

Metod, które stosują likwidatorzy szkód jest znacznie więcej i zazwyczaj skutkują one zaniżonym odszkodowaniem, a czasami również zamkniętą drogą do dodatkowych pieniędzy. Z tych względów postanowiliśmy zaoferować telefoniczną lub mailową pomoc przy likwidacji zgłoszonej szkody. Zadaniem naszych konsultantów jest poprowadzenie Klienta przez proces likwidacji szkody tak, aby została ona zlikwidowana poprawnie od strony formalnej, a odszkodowanie zostało wypłacone w odpowiedniej kwocie.

Jako poszkodowany musisz mieć świadomość, że wszystko co robisz w procesie likwidacji szkody, może wpłynąć na decyzję ubezpieczyciela o wypłacie odszkodowania. Dlatego niezwykle ważne jest, aby każdy Twój krok był przemyślany i poprawny. Korzystając z naszych usług możesz liczyć na wsparcie merytoryczne, formalne oraz z zakresu technologii naprawy.

Choć dołożymy wszelkich starań, aby Twoja szkoda została zlikwidowana prawidłowo, to musisz pamiętać, że ostateczne decyzje zawsze podejmuje likwidator szkody i mimo naszego wsparcia, możesz nie uzyskać należnego odszkodowania. Wiedza i doświadczenie jakie posiadamy, pozwolą Ci natomiast przejść przez proces likwidacji szkody nie popełniając błędów, które mogłyby źle wpłynąć na wysokość odszkodowania lub decyzję o jego wypłacie. Ponadto nie zablokujesz sobie drogi do uzyskania dodatkowych pieniędzy, gdyby towarzystwo zaniżyło Twoje odszkodowanie.

Jak przebiega nasza pomoc?

 1. Kontaktujesz się z nami w sprawie pomocy przy likwidacji szkody.
 2. Nasz doradca ds. likwidacji szkód konsultuje z Tobą:
  • Okoliczności w jakich powstała szkoda i udzieli Ci szeregu rad i sugestii, jak powinny wyglądać następne kroki w zależności od tego czy:
   • na miejscu zdarzenia była policja czy spisano oświadczenie,
   • jaki pojazd został uszkodzony,
   • jaki zakres obejmują uszkodzenia,
   • czy pojazd po zdarzeniu jest jezdny.
  • W oparciu o zadeklarowany zakres uszkodzeń oraz rodzaj szkody poinstruuje Cię:
   • jaki – rodzaj oględzin najlepiej wybrać, czy uproszczone, czy tradycyjne,
   • jak poprawnie należy udokumentować zakres uszkodzeń,
   • jak poprawnie powinny przebiegać oględziny tradycyjne,
   • co po oględzinach można zrobić z pojazdem, tak aby nie miało to wpływu na wypłacone odszkodowanie.
  • W sytuacji, kiedy będziesz miał poważny problem z likwidacją swojej szkody, w wybranych przypadkach oferujemy również wejście w rolę Twojego pełnomocnika, który wesprze Cię w kontakcie z ubezpieczycielem bądź całkowicie wyręczy.
 3. Towarzystwo przedstawia wycenę szkody, a Ty przesyłasz ją nam, abyśmy mogli przeanalizować poprawność jej rozliczenia. Warto, abyśmy otrzymali od Ciebie również dodatkowe dokumenty jeśli jesteś w ich posiadaniu.
 4. Towarzystwo podejmuje decyzję o wypłacie odszkodowania, a my po sprawdzeniu Twojej szkody informujemy Cię, czy odszkodowanie jest rozliczone poprawnie. Jeśli odszkodowanie jest zaniżone, proponujemy uzyskanie dodatkowych pieniędzy w formie: dopłaty do odszkodowania lub poprowadzenia sprawy w sądzie.
 5. Towarzystwo wypłaca Ci odszkodowanie, po czym – w przypadku zaniżenia – decydujesz się na jedną z form uzyskania dodatkowych pieniędzy.

Co zyskasz dzięki naszej pomocy?

 1. Znacznie większą pewność przyznania odszkodowania.
 2. Fachowe doradztwo na każdym etapie likwidacji szkody.
 3. Weryfikację kroków poczynionych przez Ciebie i ubezpieczyciela.
 4. Weryfikację oświadczenia sprawcy oraz innych dokumentów, które powstały i powstaną w toku likwidacji szkody.
 5. Instrukcje dotyczące kontaktów z likwidatorem szkody, oględzin oraz wypełniania i podpisywania dokumentów.
 6. Znacznie większą szansę na wypłatę bezspornej kwoty odszkodowania od ubezpieczyciela z zachowaniem możliwości uzyskania dodatkowych pieniędzy.
 7. Propozycję dodatkowego odszkodowania w formie:
  • dopłaty do odszkodowania,
  • prowadzenia sprawy w sądzie przez naszą kancelarię (tylko w wybranych sprawach).

Zgłoś się do nas po pomoc i przekonaj się, ile możesz zyskać!

Wybierz formę kontaktu i porozmawiaj z Naszym doradcą

Nasza infolinia jest czynna od 8:00 do 17:00 od poniedziałku do piątku