ZADAJ NAM PYTANIE

WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

netto brutto
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji kalkulacji kwoty dopłaty zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. 2014 r. poz. 1182 ze zmianami).

Chwila nieuwagi

Każdemu z nas z pewnością zdarzyło się nieraz zagapić w trakcie jazdy, co skutkowało różnorakimi, niekoniecznie przyjemnymi konsekwencjami. Jeśli taka sytuacja spotkała właśnie Ciebie, wiedz, że nie jesteś sam!

Na ratunek

Nasza oferta opiera się na jednym prostym słowie: "dopłata". Częstokroć Ubezpieczyciele nie traktują swoich Klientów z należytym szacunkiem, oferując im w zamian za wygórowane składki ubezpieczeniowe, żenująco niskie wypłaty odszkodowania z AC. Taka sytuacja nie musi mieć miejsca! Prześlij Nam za pomocą formularza kontaktowego stosowny kosztorys, polisę AC oraz decyzję o przyznaniu odszkodowania, a my odwzajemnimy się niezobowiązującą ofertą dopłaty. Jeżeli spełni ona Twoje oczekiwania, nasza współpraca zostanie przypieczętowana podpisaniem umowy i przelaniem odpowiednich środków na Twoje konto.